Wpisy użytkownika Księżna Milianda z dnia 29 sierpnia 2010

Liczba wpisów: 1

milianda
 
Księżna Milianda: Witajcie
och jak mnie tu dawno nie było tyle się zdarzyło i prawie w ogolę  nie miałam dostępu do internetu odcięta  od tego  świata  przeniosłam  się w inne czasy (może nie zupełnie ale były takie chwile)

Ach to były wspaniałe wakacje wycieczki, pikniki, miłe wieczory przy herbatce itd  Bez zmartwień i kłopotów ale już czas się obudzić i wrócić do rzeczywistości- szarej monotonnej. Czuje ze następne miesiące będą istnym dramatem.

Mam dla was nowa sesje zdjęciowa ale wstawię ja jutro mam nadzieje ze wam się spodoba bo ja jestem z niej  zadowolona

ps260.jpg
  • awatar Caryca: jesteś współczesną Marią Antoniną, coś cudownie wyjatkowego! wielkie uznanie
  • awatar Smarkula3: Współczesna księżna nosi plecak i trampki ? Czy współczesnej śmierdzą nogi ? Maria Antonina do zabijania wesz miała złoty młoteczek .... i śmierdziała okrutnie ,a kiecki nosiła tak długo aż z brudu się rwały ... Ale cóż :) bycie księżną jest dostojne ... nawet wśród wiejskiego smrodu krowiego gówna !
  • awatar gość: @Smarkula3: Jakbyś trochę się znała na historia to byś wiedział ze czasy Marii Antoniny to czas oświecenia!! Młoteczek i smród to nie ta epoka to epoka Baroku !! Maria Antonina zmieniała kapelusze i peruki codziennie i nigdy nie włożyła tej samej ponownie , brała kąpiele codziennie !! Wiadomo że biedniejsi chodzili brudni i śmierdzieli gdyż higiena należała do luksusu , drogie peruki czy suknie wiec bieda na niej oszczędzała i chodziła po kilka miesięcy w jednej peruce czy stroju.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (31) ›